O nás

Rádi bychom vám zde v krátkosti odtajnili, jak se to stalo, že tento online obchod vznikl a vy tak můžete poznat řeckou kosmetiku Oliveway.

 

Tereza: Při objevování krétského Rethimna jsem v jedné uličce narazila na obchod s kosmetikou. Obchůdek přímo nasáklý vůní tradičních řeckých bylin a přitom moderní a vzdušný – nádhera! Po chvíli jsem odcházela s nákupem a přemýšlela, jestli se u nás kosmetika Oliveway prodává. Myslela jsem, že ne, což se mi po návratu potvrdilo. Zbývaly tedy dvě možnosti – pro návykové tělové máslo si občas zaletět na otočku do Řecka nebo objednávat z ciziny. Řešení bylo odloženo na později, protože másla zatím bylo dost.

 

Tomáš: Stačilo jen zachytit ten pravý nápad a zrealizovat ho. Nápad přišel kupodivu z ničeho nic s pohledem na, již prázdnou, krabičku tělového másla Oliveway. Po překonání různých nesnází se povedlo navázat s Řeky spolupráci a značku Oliveway představit na českém trhu.

 

A tak se stalo, že jsme naplnili náš virtuální obchod od sklepa až po půdu všemožnými řeckými produkty značky Oliveway. Můžete si je jít prohlédnout!

 

Tomáš a Tereza 

 

Řecká příroda je neuvěřitelně rozmanitá. Stejně tak i kosmetika, kterou lze z řeckých bylin připravovat.

Copyright 2015 - 2018 © Přírodní řecká kosmetika | Oliveway