O kosmetice Oliveway

Úvod Další informace O kosmetice Oliveway

Představte si v dálce šumění moře. Vlny narážejí do pobřežních skalisek a vítr přináší zvuky nedaleko se pasoucího stáda ovcí. Nebe je blankytně modré. V horkém vzduchu se mísí vůně divoce rostoucích rostlin se slaností moře. V tomto prostředí v roce 1993 vznikly v laboratoři, kterou vlastnili Eva Chatzipetrou a George Papaioannou, první krémy na obličej obohacené o dary řecké přírody – olivový olej a různorodé byliny. Inspirací byl právě nejvzácnější dar přírody na řeckém území - olivovník - symbol míru a trvalé síly přinášející štěstí, čistotu a harmonii.

 

Řecká kosmetika pochází z míst, která se přímo nabízí ke sběru rostlin a bylin s blahodárnými účinky na pleť.

 

V dalších letech se řada krémů na obličej rozšířila o další produkty. Ale jen u krémů, které se začaly těšit oblibě, nezůstalo. Přelomový okamžik přišel, když vznikla série přípravků na vlasy Eco Spa. Postupně se sortiment rozšiřoval a s ním i dostupnost produktů na celém světě – v roce 2012 si mohli zákazníci pořídit krém či šampon na více jak 800 místech. Zároveň Oliveway uvedla na trh oleje s přírodním obsahem 99 – 100 %.

 

Výtažky a oleje z rostlin mají zklidňující a vyživující účinky na pleť. O

 

Tím se sortiment stal takřka kompletním. V poslední době došlo především ke změně designu produktů tak, aby svým minimalistickým pojetím držely krok s dobou a vyjímaly se v každé koupelně.

 

Omlazení pleti bude díky krému s kmenovými buňkami rostlin snadné.

 

Kosmetika je ve většině případů bez minerálních olejů, silikonů, parabenů, propylen glykol umělých barviv apod. Tyto látky jsou z velké části nahrazeny ingrediencemi přírodního původu. Všechny bylinky a biotechnické přísady prošly při zpracování nejpřísnějšími klinickými a dermatologickými testy. Oliveway při zpracování využívá QACS systém kvality, který je certifikovaný normami ISO 17025 a ISO 9007.

 

Copyright 2015 - 2018 © Přírodní řecká kosmetika | Oliveway