Přežíváme zimuPřidáno: 20.02.2016

Mít pleť jako struhadlo, je to poslední po čem toužíme. Obzvláště v tomto období je velmi složité udržovat pokožku hebkou a fit. Pokud vás během dne limituje podivný pocit, stahování pokožky obličeje nebo pocit hrubosti, tak to není to nejlepší.

Přes zimu naše pleť trpí, a proto s jejím koncem přichází potřeba zaměřit se na pokožku trochu více. Zatímco přes léto je dobré pleti odlehčit a minimalizovat počet přípravků, které na ni nanášíme, tak v chladnějších dny se toho nemusíme bát.

Po ránu je ideální vytvořit na pleti ochrannou vrstvu, která bude chránit před větrem a zimou. To nejlépe pomocí nějakého hutnějšího výživného krému.


 

Například tento vyživující a omlazující krém (http://www.oliveway.cz/kategorie/pece-o-oblicej/kremy/vyzivujici-a-omlazujici-krem-60ml/), který obsahuje bambucké máslo a avokádový olej. 

To jsou dvě složky, které velice účinně pleť vyživují. Mimochodem avokádo je velice dobré zařadit i do jídelníčku. Pokud se nám pleť zdá v těchto měsících poněkud pošedlá a bez jiskry, tak avokádo je jedním ze zdravých pomocníků.

 

 

 

 
Naopak na noc můžeme volit lehčí hydratační krém nebo popřípadě olej. Absolutně univerzálním pomocníkem je arganový olej (http://www.oliveway.cz/kategorie/prirodni-oleje/exkluzivni-arganovy-a-olivovy-olej-100ml/). Tento olej neprospěje pouze pleti, ale pokud kapku vetřeme do konečků či do nehtů, tak odvede svou práci. 
Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2015 - 2018 © Přírodní řecká kosmetika | Oliveway