Babí léto přichází i na pokožku.Přidáno: 25.09.2015

Zatímco v létě je potřeba pokožku především hydratovat a chránit před slunečními paprsky, s přicházejícím podzimem se na péči musíme zaměřit ještě o něco více. 

 

 

 

Větrné počasí, chladno a déšť mohou dát pěkně zabrat… Proto začněme revizí a oživením pokožky po parných dnech.

Po konci léta je vhodné pokožku obličeje důkladně pročistit. Velice dobrým životabudičem pro pleť a zároveň i skvělým pomocníkem v předcházení nachlazení je napařování obličeje.

 

Můžeme použít různé druhy bylinek jako je heřmánek či rozmarýn nebo kápnout pár kapiček esenciálního oleje do horké vody a poté klasicky inhalovat a zároveň nechávat působit na pleť obličeje 5-10 minut. Póry se rozšíří, pleť pročistí a projasní. Po napaření je dobré pleť znovu očistit přípravkem na to určeným, protože během napařování na povrch vystoupí nahromaděné nečistoty. A poté nanést pro lepší regeneraci masku (http://www.oliveway.cz/kategorie/pece-o-oblicej/masky/hloubkove-cistici-maska-40ml/).

 

A pokud potřebujete skutečnou vzpruhu nejen pro svou pleť, ale i vlasy či nehty, tak neváhejte použít arganový olej (http://www.oliveway.cz/kategorie/prirodni-oleje/exkluzivni-arganovy-a-olivovy-olej-100ml/). Stačí ho jen kapička a dovede skutečné zázraky. 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2015 - 2018 © Přírodní řecká kosmetika | Oliveway